Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne!

Finalnym efektem współpracy jest dla nas zawsze zadowolenie Klienta. To ono jest dla nas inspiracją do ciągłego rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych kontrahentów oraz zachęcamy, aby i Państwo przyłączyli się do grona zadowolonych Klientów BR Income, rozwijających swój biznes dzięki profesjonalnemu wsparciu naszego biura.

Wybór mógł być tylko jeden – Biuro Rachunkowe Income. Indywidualne podejście,
wysoki standard obsługi, ogromna wiedza i poświęcenie. Biuro Income pomogło mi
założyć działalność, przeprowadzili mnie przez ten proces perfekcyjnie. Wszelkie
wątpliwości dotyczące prowadzonej przeze mnie działalności jak i tematy księgowe
zostały mi wyłożone bardzo zrozumiale. Na każde zadane przeze mnie pytanie
uzyskiwałem odpowiedź, a comiesięczne wyniki w postaci czytelnych wykresów to
super dodatek. Rewelacyjny kontakt, dzięki któremu o niczym nie zapominam, to
skarb.
Gorąco polecam każdemu Biuro Rachunkowe Income, to prawdziwi profesjonaliści.

MATEUSZ GUMULA FOTOGRAFIA
Mateusz Gumula- Właściciel

W imieniu firmy Detaliści mam przyjemność potwierdzić współpracę z Biurem Rachunkowym Income, które obsługuje moją firmę od lipca 2011roku. Z właścicielami biura miałem przyjemność współpracować jeszcze w poprzednim biurze, które obsługiwało moją firmę. Gdy dowiedziałem się, że sami postanowili rozpocząć obsługę księgową podmiotów gospodarczych pod własną firmą bez wahania przeniosłem swoją działalność do ich biura. Współpracujemy łącznie już prawie 10 lat. Niniejsze referencje są moim wyrazem uznania dla Biura Rachunkowego Income, za profesjonalną, wzorową i solidną obsługę mojej firmy, wysoki standard usług, zawsze życzliwe podejście i zaangażowanie w rozwiązywanie zawiłości księgowych mojej firmy.

Detaliści
Marcin Dudek- Właściciel

Niniejszym listem firma BW Trade pragnie udzielić referencji dla Biura Rachunkowego Income w Krakowie oraz zarekomendować je jako solidnego i zaufanego partnera w biznesie. Mamy przyjemność współpracować razem od 2011roku. W tym czasie biuro dało się poznać jako firma kompetentna, fachowa, kładąca nacisk na indywidualne podejście do klienta. Szczególne doceniamy dostępność księgowych często poza godzinami pracy oraz ich zaangażowanie w sprawy naszej firmy. Dzięki temu udało się nam zoptymalizować wspólnie wiele obszarów związanych z podatkami BW Trade. Serdecznie za to dziękujemy.

BW TRADE
Bartosz Wągroda- Właściciel

W czasie współpracy z Income, biuro dało się poznać jako firma kompetentna, fachowa i niezwykle pomocna w objaśnieniach zawiłych rozliczeń. Wszystkie moje wątpliwości i uwagi wyjaśniane są szybko i sprawnie. Wykwalifikowana i sympatyczna kadra księgowych, wysoki poziom świadczonych usług oraz terminowość to główne zalety firmy. Polecam Biuro Rachunkowe INCOME jako profesjonalne, z doświadczeniem, które rzetelnie wykonuje zlecone mu zadania.

NA BŁYSK Firma Sprzątająca
Anna Szumiec- Właściciel

Firma KPT niniejszym potwierdza współpracę z Biurem Rachunkowym Income. Współpraca ta rozpoczęła się w 2015 roku i jako owocna dla obu stron trwa nadal do dnia dzisiejszego. Pragniemy podziękować za profesjonalne podejście do spraw naszej firmy, fachową wiedzę, przekazywaną zawsze w zrozumiały i przystępny dla nas sposób, zawsze błyskawiczny kontakt i zaangażowanie zespołu księgowych w rozwiązywanie podatkowych problemów naszej firmy. Na podkreślenie zasługuje także fakt, iż księgowi odznaczają się dużą dyspozycyjnością, reagują szybko na wszelkie nasze zgłoszenia, są bardzo wspierający i prezentują postawę skierowaną bardzo na klienta i jego potrzeby. Nie jesteśmy duża firmą, ale w Income czujemy się jakbyśmy byli najważniejszym klientem. Z czystym sumieniem rekomendujemy biuro rachunkowe Income jako godnego zaufania partnera w biznesie.

Koncesjonowany Przewóz Towarów
Jacek Habuda- Właściciel

Firma Wielobranżowa Agnieszka Pyrek wskazuje firmę Biuro Rachunkowe Income z siedzibą w : Kraków (31-226), ul. A. Vetulaniego 1A jako godnego polecenia partnera biznesowego. Współpraca rozpoczęła się 01.01.2017 i trwa do dzisiaj, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca. W ramach zawartej umowy firma realizuje:

– prowadzenie księgowości.

Prezentowany przez przedsiębiorstwo zasób wiedzy daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. Personel przedsiębiorstwa bez chwili zawahania można uznać za wybitnych specjalistów. Ciężkim do przeoczenia atutem firmy jest rzetelność. Z przyjemnością chcę też odnotować bardzo wysokie standardy współpracy. Szereg zalet firmy sprawia, iż całkowicie zasługuje za zaufanie klienta. To rzecz warta pochwalenia- jako klient potrzebuję poczucia bezpieczeństwa. Na wysokim poziomie stoi komunikacja z klientem. Kontakt firmą odbywa się sprawnie i bezproblemowo, co jest warte odnotowania.

Firma Wielobranżowa Agnieszka Pyrek
Agnieszka Pyrek – Właściciel

Współpraca z biurem trwa już 6 lat. Kompetencje, fachowość i doświadczenie księgowych zapewniają najwyższy poziom świadczonych usług. Fachowa obsługa, terminowość, możliwość kontaktu w każdej „sytuacji awaryjnej” oraz pomoc w wyjaśnianiu wszystkich zawiłości księgowych to najlepsze zalety Biura Rachunkowego INCOME. Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Rachunkowe INCOME każdemu.

Hydroszu
Tomasz Szumiec- Właściciel

Z Biurem Rachunkowym Income mam przyjemność współpracować od początku istnienia mojej firmy czyli już ponad dwa lata. Znałem wcześniej właścicieli, wiem z jakim zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, jak się jej poświęcają, więc wybór tego właśnie biura był dla mnie zupełnie oczywisty. Nie mam co prawda porównania jak wygląda standard obsługi w innych biurach, ale nie mam zamiaru nawet tego sprawdzać, w Income mam zespól księgowych zawsze gotowych mi pomóc, wszystkie rozliczenia dostaję na czas, zawsze przypomną o terminach płatności. Pomogli mi założyć działalność, odpowiadali na tysiące moich pytań, weryfikowali od strony księgowej setki moich pomysłów odnośnie firmy. Naprawdę jest to biuro rachunkowe godne polecenia.

Usługi IT Jakub Sosnowski
Jakub Sosnowski – Właściciel

Firma Instaltom działa na rynku usług budowlanych od czerwca 2009 i nawiązała współpracę z Biurem rachunkowym Income kilka miesięcy później. Dziś, z perspektywy czasu rozpoczęcie tej współpracy uważamy za jedną z najważniejszych i najtrafniejszych decyzji biznesowych w naszej firmie. Już sam początek współpracy pokazał nam jak dobą podjęliśmy decyzję. W pierwszej kolejności wyprowadzono nam na prostą wszystkie zaległości księgowe, a było ich wiele, zaproponowano bardziej optymalny sposób rozliczania VAT oraz PIT. Dziś każdą kwestię mogącą mieć wpływ na nasze podatki konsultujemy z naszą księgową. Mamy pewność, że jest zawsze do naszej dyspozycji, bardzo często także poza godzinami pracy czy w weekendy, szybko reaguje na wszelkie zapytania, odznacza się dużą wiedzą, rzetelnością i profesjonalizmem w działaniu. Wszystkie te aspekty sprawiają, że czujemy się komfortowo i bezpiecznie wiedząc, że o księgowość naszej firmy dba biuro rachunkowe Income.

Instaltom
Tomasz Wojtaszek – Właściciel

Podczas długoletniej obsługi naszej firmy biuro Income udowodniło, że jest firmą wiarygodną i rzetelną, dysponującą profesjonalną kadrą specjalistów. Bez wahania polecamy usługi biura każdej firmie, która chce powierzyć swoją księgowość prawdziwym profesjonalistom. Zawsze mogliśmy liczyć na wiedzę, fachowe doradztwo, a także zaangażowanie ze strony zespołu księgowych. Najważniejsze jednak, że przez cały okres współpracy mogliśmy i możemy wciąż liczyć na bardzo indywidualne podejście biura do spraw naszej firmy. Dzięki takiej postawie, każda firma obsługiwana w Biurze Rachunkowym Income ma prawo czuć się jak klient najważniejszy. Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz cieszymy się na kolejne wspólne wyzwania

Kuzicars S.C.
Bartosz Wągroda- Współwłaściciel

Usługi księgowe w wykonaniu firmy „Income” to prawdziwe mistrzostwo, istny majstersztyk. Kontaktowi, profesjonalni, cierpliwi, ale też z poczuciem humoru 😉 – to idealny partner do powierzenia mu prowadzenia księgowości zarówno tej małej jak i tej dużej.Zdecydowanie polecam jako właściciel marki Dieta Termomiksowa, firma Lifestyle&Body, ale też jako ja człowiek dla którego doba jest za krótka, a życie to ciągła podróż – Sylwia Pasińska – Skowron – Mistrzyni Polski i Europy w Nordic Walking.

Lifestyle & Body
Sylwia Pasińska- Skowron- Właściciel

Firma Boja-Trans niniejszym pragnie udzielić referencji dla Biura Rachunkowego Income, z którym ma przyjemność współpracować od kwietnia 2015 roku. Po ponad dziesięciu latach współpracy z poprzednim biurem postanowiliśmy zmienić księgową, drogą polecenia trafiliśmy do Income i był to strzał w dziesiątkę. Wiemy, że zespół księgowych jest do naszej dyspozycji praktycznie niezależnie od godzin ich pracy, zawsze służy pomocą i fachową wiedzą co jest bardzo istotne zwłaszcza z naszego punku widzenia jako spółki budowlanej, gdzie czasami problemy i wątpliwości pojawiają się znienacka i wymagają szybkiej reakcji. Dostosowują się do naszych potrzeb, kreatywnie wspierają w rozwiązywaniu księgowo-podatkowych problemów związanych z funkcjonowaniem naszej spółki, co niejednokrotnie wykracza poza ramy łączącej nas umowy. Zawsze uśmiechnięci, życzliwie nastawieni, kontakt z biurem zawsze odbywa się szybko i sprawnie, wszelkimi kanałami wygodnymi dla nas. Jest to dla nas rzetelny partner w biznesie.

BOJA –TRANS S.C
Bożena Habuda - Współwłaściciel

Znacie takie hasło „Nikt Ci tyle nie da ile ja Ci mogę obiecać”? To w przypadku Biura Income nie ma ono racji bytu. Zawsze, ale to absolutnie zawsze, jest lepiej niż mogłabym się spodziewać! Biuro Income to więcej wiedzy, więcej doświadczenia, więcej kontaktu, więcej zaufania, a przede wszystkim, więcej zaangażowania. Zdecydowanie polecam!

MA FLEUR
Magdalena Podskarbi-Właściciel

Dodaj nową opinie!

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług i chcesz podzielić się swoją opinią z innymi, wypełnij poniższy formularz. Twoja opinia zostanie dodana w ciągu 48H