INCOME

Income powstało z myślą o małych i średnich firmach, dla których księgowość to coś więcej niż tylko dokumenty.  Podobnie jak one mamy świadomość, że to jeden z najważniejszych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Choć nie generuje bezpośrednich przychodów, to źle zarządzany może powodować powstanie nieprzewidzianych kosztów. Wiemy także, że księgowość to branża, która wymaga szczególnego zaangażowania, skrupulatności i indywidualnego podejścia.

Uważamy, że każdy ma prawo czuć się stabilnie i bezpiecznie w swoim biznesie. Dla naszych Klientów świadczymy kompleksowe usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Wyznajemy zasadę, że w Income najbardziej absorbujące są dla nas nie dokumenty Klienta, lecz On sam.  Koncentrujemy się na Jego potrzebach i oczekiwaniach, proponujemy niestandardowe rozwiązania, aby wypracować optymalny model współpracy.

Biuro rachunkowe
0
Specjalistów
0
Zadowolonych klientów
0
Zakończonych projektów

Mamy jasne cele

Naszą misją  jest aktywnie wspieranie Klientów w rozwoju ich biznesu oraz pomaganie im w poruszaniu się między zawiłościami przepisów księgowych. Chcemy traktować każdego z nich jak partnera strategicznego, świadcząc usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa  w gronie naszych zadowolonych Klientów.

Zespół INCOME

Biuro rachunkowe